کد مطلب: 24478 تعداد بازدید: ۲۳۷

برگزاری همایش مشترک مدرسه علمیه سعدیه رامیان و اداره تبلیغات اسلامی این شهر

برگزاری همایش مشترک مدرسه علمیه سعدیه رامیان و اداره تبلیغات اسلامی این شهر

شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۵۴:۰۲
مدرسه علمیه سعدیه رامیان و اداره تبلیغات اسلامی این شهر به مناسبت ایام ا.... دهه فجر همایشی را با محوریت اسوه های صبر و ایثار برگزار کرد.

حجت الاسلام نورالله ولی نژاد مدیر کل تبلیغات اسلامی استان گلستان در این مراسم به بیان برخی از ویژگی های صبر و ایثار در آموزه های دین مبین اسلام پرداخت و گفت: صبر باعث بالا رفتن آستانه تحمل در انسان ها شده و در آیات و روایات اسلامی به صبر در اطاعت خدا، صبر در برابر گناه و صبر در برابر سختی ها تاکید شده است.

وی افزود: خداوند در برابر صبوری افراد در دنیا عزتمندی و در آخرت اجر و پاداش عظیمی عنایت می کند. مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان ضمن تجلیل از حضور زنان در عرصه های مختلف تصریح کرد: موفقیت مردان در طول تاریخ مرهون صبر و استقامت بانوان بوده که حضرت زینب(س) در جریان کربلا و مادران و همسران شهدا در پیروزی انقلاب و هشت سال دفاع مقدس از مصادیق آن می باشد.

حجت الإسلام ولی نژاد با بیان این که عزت و پیروزی انقلاب اسلامی ایران نتیجه صبر و استقامت مردم در برابر مشکلات و سختی های راه انقلاب تحت رهبری امام خمینی(ره) است، افزود: پیروزی های اخیر نظام جمهوری اسلامی ایران بخصوص در بحث مذاکرات هسته ای نیز حاصل صبر، ایثار و فداکاری مردم با پیروی از منویات مقام معظم رهبری و تلاش و استقامت دولتمردان می باشد.

وی در پایان به صبوری در تمامی زمینه ها بخصوص زندگی شخصی و خانوادگی توصیه نمود و گفت: پایداری و دوام بنیان خانواده در سایه صبر و استقامت و بردباری اعضاء خانواده بوجود خواهد آمد.