کد مطلب: 24477 تعداد بازدید: ۲۱۵

رمز پیروزی انقلاب اسلامی وحدت بین مردم و روحانیت است

رمز پیروزی انقلاب اسلامی وحدت بین مردم و روحانیت است

دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۵۲:۴۸
مدرسه علمیه سعدیه رامیان به منظور گرامیداشت ایام ا... دهه فجر جلسه پرسش و پاسخ را با حضور امام جمعه و موسس مدرسه علمیه سعدیه رامیان برگزار کرد.

حجت الاسلام والمسلمین حسین طاهری در جمع طلاب این مدرسه گفت: جمهوری اسلامی ایران از سال 42 توسط امام خمینی(ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی پایه گذاری شد و در 12 بهمن 57 با ورود تاریخی امام خمینی(ره) به میهن بعد از 15 سال تبعید به اوج خود رسید.

وی رمز بزرگ پیروزی انقلاب اسلامی را وحدت بین مردم و روحانیت دانست.

امام جمعه رامیان با اشاره به مشکلات اقتصادی، فرهنگی و سیاسی ایران قبل از انقلاب و وابستگی همه جانبه نظام سلطنتی ایران به کشورهای استعماری از جمله آمریکا و انگلیس ابراز کرد: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی، پایان یافتن حکومت استبدادی ظالمانه شاهنشاهی و حاکمیت ا... و استقلال کشور می باشد.

حجت الإسلام طاهری رمز پیروزی امام و ادامه دادن راه مقاومت را شخصیت دینی و مذهبی حضرت امام(ره) اعلام کرد و افزود: حضرت امام(ره) با تکیه بر دو عنصر ایمان راستین و حقیقی به خداوند متعال و مقدم کردن رضایت خداوند بر رضایت خلق و نیز ارتباط با خلق خدا موفق شد و به پیروزی رسید.

وی افزود: حاکمیت اسلامی ایران، از الطاف الهی و مرهون رهبری معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) است. امروز نیز رمز صلابت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی، رهبری مدبرانه نظام و حضور مردم در صحنه می باشد.