کد مطلب: 24348 تعداد بازدید: ۲۴۵

یکی از مصادیق بارز کار خیر، حضور در انتخابات است

یکی از مصادیق بارز کار خیر، حضور در انتخابات است

شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۵۳:۳۴
مریم دوست محمدیان معاون آموزش مؤسسه آموزش عالی و مدرسه علمیه الزهراء(س) گرگان در جمع طلاب این مدرسه گفت: انتخابات دو هدف مهم، حضور حداکثری و نیز انتخاب فرد اصلح را به دنبال دارد

دوست محمدیان با اشاره به اهمیت حضور در انتخابات و استناد به آیه 11 سوره رعد تصریح کرد: کلید تغییرات و تحولات اجتماعی در دست ما انسان هاست که در قالب انتخابات بروز و ظهور پیدا می کند.  انتخابات دو هدف مهم را به دنبال دارد. از جمله؛ حضور حداکثری که این حضور سبب حفظ اقتدار نظام خواهد شد و نیز انتخاب فرد اصلح  که از مهمترین اهداف برپایی انتخابات است.  لذا ایجاب می کند که همه در انتخابات شرکت نموده و دشمن را مایوس نمایند.

وی حضور در انتخابات را از مصادیق کار خیر برشمرد و افزود: بارزترین مصداق کار خیر که بوسیله آن دین اسلام و انقلاب اسلامی حفظ می شود، حضور در انتخابات است. چه کاری با اهمیت تر از این که انسان بتواند با حضور در انتخابات، ضریب آسیب پذیری نظام را پایین بیاورد و ضریب امنیتی نظام را افزایش دهد. انسان باید در این امر هم خود آگاهی و شناخت کافی را پیدا نماید و  هم دیگران را به این امر خطیر هشدار دهد.

معاون آموزش این مدرسه در بیان ویژگی های فرد اصلح بیان داشت: از مهمترین ویژگی های فرد اصلح در عرصه انتخاب، خدامحوری، دین مداری، ولایت مداری، پایبندی به اسلام و انقلاب، داشتن سوابق اجرایی و دارای منش مردمی است.