کد مطلب: 24327 تعداد بازدید: ۲۶۵

در انتخابات اصل حفظ نظام است

در انتخابات اصل حفظ نظام است

پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۸:۴۶
مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان در جمع خبرنگاران خبرگزاری های استان گفت: در انتخابات اصل حفظ نظام است.

حجت الإسلام ایوب وردانی افزود: حضور در عرصه انتخابات تکلیف ماست. ملت ما هم ملتی زنده است و باید برای تعیین سرنوشت در عرصه انتخابات حضور پیدا کند. این حضور به معنای دفاع از اصول و ارزش هاست، دفاع از همه پیشرفت ها و خوبی هاست. امروز باید در عرصه انتخابات همه مردم حضور پیدا کنند.

وی تأکید کرد: طلاب محترم جهت تشویق و روشنگری مردم در تمام زمینه ها برای حضور حداکثری مردم تلاش داشته باشند تا مشت محکمی به یاوه گویان باشد و با آرمان های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) تجدید پیمان کنند.

مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان در پاسخ به سؤال خبرنگاری درباره ملاک شخص اصلح بیان کرد: ملاک اصلح همان چیزی است که در کلام حضرت امام و مقام معظم رهبری و همه دلسوزان نظام و انقلاب آمده است.

حجت الإسلام وردانی در تبیین ملاک اصلح افزود: شخص اصلح باید برای مردم مثمر ثمر باشد، صاحب رای و نظر باشد، بتواند از حقوق مردم دفاع کرده، و خواسته های مردم را پیگیری نماید،امانتدار مردم باشد و برای حل مشکلات مردم در عرصه داخلی و جهانی تلاش کند.

وی در راستای آگاهی دهی مردم توسط طلاب جهت شرکت در انتخابات خاطرنشان کرد: در این رابطه به حوزه ها اطلاع رسانی شده و حوزه ها ورود پیدا کردند. این جزء وظایف ذاتی ماست اما دفاع از شخص خاص از وظایف ما نیست. اصل حفظ نظم است.