کد مطلب: 24118 تعداد بازدید: ۲۳۰

پذیرش سراسری حوزه های علمیه خواهران آغاز شد

پذیرش سراسری حوزه های علمیه خواهران آغاز شد

یکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۹:۰۳
در آستانه پذیرش حوزه های علمیه خواهران مصاحبه تلویزیونی مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان با حضور خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در مدیریت حوزه علمیه خواهران استان برگزار شد.

مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان گفت: پذیرش حوزه های علمیه خواهران از 25/11/94 آغاز شده و تا 25/12/94 ادامه خواهد یافت.

حجت الإسلام ایوب وردانی اعلام کرد: در استان گلستان 11 مدرسه علمیه در مقطع سطح2 (کارشناسی) و 1 مؤسسه آموزش عالی در مقطع سطح3 (کارشناسی ارشد) مشغول به فعالیت اند که علاقمندان به تحصیل می توانند با مراجعه حضوری به یکی از این مدارس در شهرهای مختلف استان و یا سایت مرکز مدیریت حوزه های علمیه ثبت نام نمایند.

وی افزود: خواهران علاقمند به علوم اسلامی و حوزوی با تحصیل در حوزه های علمیه می توانند جهت تعمیق بخشیدن به معارف دینی، توان تبلیغ، پژوهش و تألیف در جهات مختلف که جزء اهداف عالی حوزه های علمیه است، از ظرفیت های موجود بهره مند گردند.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان به این کلام امام خمینی(ره) «زنان نیمی از جامعه و مربی نیمی دیگرند» اشاره کرد و افزود: خواهران به فرموده امام و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مربی جامعه هستند و می توانند تأثیر بسیار مهمی در تعلیم و تربیت جامعه داشته باشند.

حجت الإسلام وردانی ادامه داد: توان و آمادگی کافی برای آموزش و تعلیم و تربیت خواهران در حوزه های علمیه وجود دارد تا در راه ترویج آموزه های دینی، تربیت مبلغ و پژوهشگر استفاده شود.