کد مطلب: 24028 تعداد بازدید: ۲۷۰

برگزاری مراسمی با محوریت «تبیین جایگاه حوزه های علمیه در تداوم آرمان های انقلاب اسلامی

برگزاری مراسمی با محوریت «تبیین جایگاه حوزه های علمیه در تداوم آرمان های انقلاب اسلامی

شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۶:۰۴
مراسمی با محوریت «تبیین جایگاه حوزه های علمیه در تداوم آرمان های انقلاب اسلامی» درجمع طلاب مدرسه علمیه صدیقه طاهره (س) انبارالوم برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین عباس شفیعی از مبلغین سپاه ناحیه آق قلا در این برنامه گفت: استقلال و آزادی و هر آنچه که داریم مدیون امام خمینی(ره)، شهدای انقلاب اسلامی و شهدای هشت سال دفاع مقدس هستیم. وی خاطرنشان کرد: علت ماندگاری یاد و خاطره امام(ره) بعد از گذشت سی و هفت سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، این بود که هیچ گاه در گفتارشان از کلمه «من» استفاده نمی کردند و در همه حال این جمله نورانی را بر لب داشتند؛ إنّا لله وإنّا إلَیهِ راجِعُونَ

مبلغ سپاه آق قلا ابراز کرد: امام خمینی(ره) قبل از انقلاب اسلامی هدف از قیامش را سه چیز فرمودند؛ قیام برای تشکیل حکومت اسلامی، برای بیداری کشورهای اسلامی و ملت های مسلمان و برای زمینه سازی ظهور امام زمان (عج الله)

حجت الإسلام شفیعی ادامه داد: وظیفه حوزه های علمیه این است که از حکومت اسلامی حفظ و حراست کنند. بدین صورت که انقلابمان که با خون هزاران شهید به ثمر نشسته است را در قالب جمهوری اسلامی حفظ کنیم، آرمان امام و شهدا را در جامعه پر رنگ تر و حفظ کنیم.

وی ضمن تأکید بر حضور پرشور در راهپیمایی22 بهمن و انتخابات اظهار کرد: همچنین بحث انتظار فرج خیلی مهم است. دشمنان به همه چیز مهدویت شبهه وارد کرده اند. وظیفه ماست که شبهات را پاسخگو باشیم.