کد مطلب: 22772 تعداد بازدید: ۲۲۵

حضور طلاب و کارکنان مدرسه علمیه سعدیه رامیان در نشست بزرگ نهم دی ماه

حضور طلاب و کارکنان مدرسه علمیه سعدیه رامیان در نشست بزرگ نهم دی ماه

دوشنبه ۱۴ دى ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۳:۲۴
طلاب و کارکنان مدرسه علمیه سعدیه رامیان با مشارکت و همراهی فرمانداری، سپاه و مؤسس این مدرسه با سایر آحاد مردم و مسئولین شهرستان رامیان نشست بزرگی را در مسجد جامع شهرستان رامیان برگزار نمودند.

حجت الاسلام و المسلمین حسن گنجی معاون ارشد نمایندگی ولی فقیه سپاه نینوا ضمن گرامیداشت یوم الله نهم دی، تصریح کرد: این روز بزرگ، روز بصیرت و انقلاب بزرگ مردم در خاموش نمودن آتش فتنه در سال 88 است. نکو داشت این روز، وظیفه آحاد مردم و مسئولین می باشد.

وی با اشاره به هجمه سنگین دشمنان داخلی و خارجی به اصول و مبانی نظام جمهوری اسلامی افزود:  برخی خواص در این آزمون بصیرت، مردود شدند. حال آنکه با هدایت های پیامبر گونه رهبر انقلاب که از برکات و الطاف خفیئه الهی می باشند، مردم با تیزبینی و تشخیص به موقع جبهه حق و باطل این فتنه را خنثی نمودند.

حجت الاسلام گنجی اظهار داشت: یوم الله 9 دی را تنها می توان با روز 22 بهمن سال 57 مقایسه کرد که مردم یکپارچه برای حفظ نظام رهبری، به دفاع از حریم ولایت و نظام پرداختند.

وی ابراز داشت: خداوند را شاکریم که رحمت واسعه خود را به‌ حق بر این امت ارزانی داشته و ایران اسلامی را در کنف حمایت خود قرار داده و با هدایت و راهنمایی های رهبر فرزانه خود بار دیگر ایران اسلامی را از گزند دشمنان محفوظ داشت.