کد مطلب: 22151 تعداد بازدید: ۲۵۶

دیدار مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان با خانواده شهید پورجباری

دیدار مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان با خانواده شهید پورجباری

چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۸:۴۲
حجت الإسلام والمسلمین ایوب وردانی به همراه کارکنان مدیریت حوزه علمیه خواهران استان گلستان با حضور در منزل پدر شهید سجاد پورجباری با خانواده این شهید دیدار کردند.

حجت الإسلام وردانی گفت: ایجاد آرامش و اطمینان روحی و تأمین امنیت جامعه، مرهون همت بلند و فداکاری ها و جانفشانی های صادقانه افرادی است که با تلاشی بی‌وقفه، زمینه آسایش همنوعان خود را فراهم می‌نمایند.

وی افزود: شهادت یکی از زیباترین راه های رسیدن به معبود است که شهدای گرانقدر با عبور از این گذرگاه و تقدیم جان گرانبهای خویش همیشه جاویدان باقی می مانند. جرا که با نثار خون، عزت و سربلندی را برای ملت خود به ارمغان آورده و ثبات و استمرار خط سرخ حسین(ع) را با خون خود تضمین نمودند.

کارکنان مدیریت حوزه علمیه خواهران استان گلستان نیز در دیدار جداگانه خود با پدر و همسر شهید، شهادت این عزیز سفر کرده را تهنیت و تسلیت عرض نموده، برای بازماندگان صبر و سكینه‌ی الهی و برای این شهید عزیز علو درجات اخروی را از خداوند متعال مسألت نمودند.

در ادامه همسر شهید پورجباری که از طلاب مدرسه علمیه الزهراء(س) گرگان می باشند، در جمع کارکنان خانم این مدیریت از دلاورمردی ها و جانفشانی های  و نحوه شهادت این شهید سفر کرده سخن گفتند.

گفتنی است شهید پورجباری از پاسداران تیپ یکم سپاه نینوا در شب اربعین حسینی در حین ماموریت و در درگیری با اشرار شرق کشور، در منطقه سراوان به درجه رفیع شهادت نائل گردیدند.