کد مطلب: 21832 تعداد بازدید: ۲۷۶

برگزاري جلسه شوراي علمي پژ‍وهشي استان با حضور معاون پژوهش حوزه هاي علميه خواهران كشور

برگزاري جلسه شوراي علمي پژ‍وهشي استان با حضور معاون پژوهش حوزه هاي علميه خواهران كشور

شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۰:۴۷
هجدهمين جلسه شوراي علمي پژوهشي استان گلستان با حضور حجت الإسلام والمسلمين حصاري در گرگان برگزار شد.

 صديقه بهرامي معاون پژوهش حوزه علميه خواهران استان گلستان با بيان اينكه اولین جلسه شورای علمی پژوهشی استان در تاريخ 21/10/93 تشکیل شد گفت: در آن زمان با توجه به این که هنوز برنامه هایی را نداشتیم، اما سه جلسه شورا به صورت نامنظم برگزار شد.

وي بيان داشت: اولین اقداماتی که سال 94 در شورای علمی پژوهشی استان انجام شد، سازماندهي اعضاء شورا بود. پس از آن جلسات شورا در مدارس استان به صورت چرخشي شكل گرفت.

معاون پژوهش حوزه علميه خواهران گلستان توضيح داد: از مجموع 18 جلسه شورا بیش از 60 مصوبه، 11 نشست، 4 همایش، 16 دوره دانش افزایی، 4 كانون و يك حلقه و 3 انجمن به تصويب رسيد.

بهرامي از فعالیت های مهم دیگر اعضاي شورا را طرح بازخوانی تحقیقات پایانی، ايجاد تقويم جلسات شوراي علمي پژوهشي استان و مدارس داراي شورا و تشکیل وبلاگ های پژوهشی در استان معرفي كرد و افزود: 3 داور جديد در رشته مشاوره و خانواده و 57 استاد راهنما نيز مشغول به فعاليت شدند.

گفتني است در اين جلسه حجت الإسلام والمسلمين حاجي پور و آقای هراتيان از مسئولین پژوهش حوزه های علمیه خواهران کشور حضور يافته و هريك از اعضاء شورا به بيان نظرات و پيشنهادات خود پرداختند.