کد مطلب: 21782 تعداد بازدید: ۲۸۸

برگزاری نشست مدیران واحدهای آموزشی تربیتی مدارس علمیه خواهران استان گلستان

برگزاری نشست مدیران واحدهای آموزشی تربیتی مدارس علمیه خواهران استان گلستان

دوشنبه ۲ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۳۵:۵۳
نشست مدیران واحدهای آموزشی تربیتی مدارس علمیه خواهران استان گلستان با حضور مدیر و کارکنان مدیریت حوزه علمیه خواهران این استان در مدرسه علمیه صدیقه طاهره(س) انبار الوم برگزار شد.

حجت الإسلام ایوب وردانی مدیر حوزه علمیه خواهران استان با بیان اینکه ارتباط حوزه ها با مردم و دانشگاه قوی تر شود، افزود: حوزه ها باید فاصله شان را با مردم کم کنند. در پیشرفت های جدید حوزه به گونه ای عمل کنیم که با پیش آمدن مشکلات بتوان آنها را حل کرد.

وی اظهار کرد: حوزه ها نیازمند افراد عالم است. در این راستا، اساتید در مرحله اول باید خودشان را در مباحث علمی و کلاسداری توانمند سازند. 

مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان تأکید داشت: با تفکر و خلوت با خود، قسمتی از وقت خود را به مسائل تربیتی بپردازید تا مشکلات بهتر حل شود. در روایات آمده است که اگر انسان با خداوند اینگونه معامله کند، در بسیاری مواقع خدا به انسان کمک می کند و به آنان اجر و پاداش می دهد.

حجت الإسلام وردانی ادامه داد: از تجربه گذشتگان استفاده کنید که چطور طلبگی می کردند. چرا که بسیاری از بزرگان در شرایط سخت و بدون امکانات درس خواندند و رشد کردند و ما امروز به همان ها افتخار می کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در رابطه با زیردستان رفتاری محترمانه، دوستانه و انسانی داشته باشید. افراد توانمند را شناسایی کرده و بخشی از کارها را به معاونین و طلاب توانمند بسپارید.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان با بیان اینکه  مدیران در نظارت بر برنامه های مدارس اهتمام بیشتری داشته باشند، بیان داشت: با مؤسسین و اعضاء هیئت امنا تعامل سازنده داشته باشید، فاصله ها را با آنان کمتر کنید تا در امورات مربوط به مدرسه فعال شوند و به مدیران مدارس کمک کنند.