مدیریت حوزه علمیه خواهران گلستان در پیامی اعلام کردند که ذره ای از آرمان های انقلاب کوتاه نمی آیند

یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۶:۴۳

در آستانه فرارسیدن یوم الله 13 آبان، مدیریت حوزه علمیه خواهران گلستان با انتشاربیانیه اعلام کردند که ذره ای از آرمان های انقلاب اسلامی کوتاه نمی آیند.

امروز کشورهای مسلمان بیش از هر زمان دیگری نیاز به وحدت دارند

پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۳:۲۲

مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان با اشاره به وقایع عراق، بر حفظ وحدت میان مسلمانان تاکید کرد و افزود: امروز کشورهای مسلمان بیش از هر زمان دیگری نیاز به وحدت دارند.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان با اساتید و دانش آموزان دبیرستان صدرا دیدار کرد

سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۲:۳۳

خانم حسینی واعظ صبح امروز با هدف آشنایی دانش آموزان با محیط حوزه، با دعوت مدیر مدرسه با اساتید و دانش آموزان دبیرستان دخترانه صدرا شهرستان گرگان دیدار و گفت و گو کرد.

اربعین، تداعی بخش حدیث خون و پیروزی/بازگشت پیروزمندانه اسرا به کربلا

دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۵:۴۱

خانم حسینی واعظ در خصوص نقش بانوان مبلغ و طلبه در راهپیمایی اربعین گفت : پیاده روی اربعین فرصت بی نظیری برای بسیج و ساماندهی عشاق و سربازان امام زمان(عج الله تعالی) است بنابرین لازم است بانوان مبلغ و طلبه نیز با نهایت استفاده از این فرصت معنوی برای زمینه سازی ظهور حضرت حجت(عج الله تعالی) به زائرین خدمات فرهنگی و تبلیغی ارائه دهند .

حوزه های علمیه، به عنوان مهمترین پایگاه علمی و معنوی در جامعه باشند

چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۳:۴۱

مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان، اخلاص در عمل و معنویت را از ویژگی های خاص حوزه های علمیه دانست و گفت: حوزه های علمیه باید به عنوان مهمترین پایگاه علمی و معنوی در جامعه باشند.

98 درصد اساتید خواهر، نشانگر رشد کیفی حوزه های علمیه خواهران است

یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۱:۲۳

معاون ارتباطات و امور حوزه های علمیه خواهران کشور گفت: در مقطح سطح دو مدارس علمیه خواهران، 98 درصد اساتید از بانوان هستند که این نشان دهنده رشد سطح کیفی حوزه های خواهران است.

مسئولین حوزه ها، برای طلاب شخصیت علمی ایجاد کنند

جمعه ۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۷:۲۷

معاون ارتباطات و امور حوزه های علمیه خواهران کشور گفت: به مصداق آیه شریفه «لقد جائکم رسول من أنفسکم...»، از جنس طلبه ها باشید و برای آنان شخصیت علمی ایجاد کنید و همچون مادر باشید.

مسئولین حوزه های علمیه با تربیت مبلغان کارآمد قلوب مدیریت مردم را مدیریت نمایند

پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۸:۳۸

معاون ارتباطات و امور حوزه های علمیه خواهران کشور با اذعان اینکه عالمان دین در زمان غیبت بندهای قلوب شیعه را بدست می گیرند و راهبر حفظ دین مردم می شوند، اضافه کرد: اینجاست که مسئولین حوزه های علمیه نیروهایی را تربیت کنند که بتوانند قلوب را مدیریت نمایند.

دفاع مقدس پیوند دهنده گام اول و دوم انقلاب است

پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۶:۰۴

مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان گفت: عزت و اقتدار امروز ملت ایران در عرصه های مختلف را ثمره خون شهدا دانست و تصریح کرد: گام دوم انقلاب به پشتوانه گام اول اجرا می شود و دفاع مقدس گره محکمی بین این دو گام ایجاد می کند.

مسئولین حوزه ها، هویت طلبگی را برای طلاب تبیین نمایند

چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۱:۱۶

معاون ارتباطات و امور حوزه های علمیه خواهران کشور با توصیه بر هدف گذاری در کارها، اذعان کرد: باید جایگاه تربیتی خود را بشناسید و هویت طلبگی را برای طلاب تبیین کرده و بازخوانی کنید و در این راستا رسالت بزرگی به عهده دارید.