دین و ارزش های ناب اسلامی در کاهش بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی و اخلاقی موثر است

شنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۵:۴۶

مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گلستان گفت: در طول چند سال متوالی استان گلستان به طور جدی و با روحیه جهادی در ارائه خدمات به ویژه خدمات فرهنگی به طلاب شیعه و سنی فعال بوده و به حول و قوه الهی توانسته است به وظایف خود عمل نماید.

اهمیت دادن به مسئله کتاب و کتابخوانی؛ یکی از راه های توسعه یافتگی فرهنگی جامعه

شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۳:۴۴

«خانم زکیه مزیدی» گفت: بالندگی و پیشرفت جامعه، بستگی به علمی دارد که افراد در طول زمان ها اندوخته اند. اگر غیر از این باشد، یعنی به قهقرا رفتن.

جشنواره کتاب یار ویژه تقدیر برگزیدگان سیرهای مطالعاتی سال 96

شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۰:۲۹

به همت معاونت فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان گلستان جشنواره کتاب یار ویژه تقدیر از برگزیدگان سیرهای مطالعاتی سال 96 به میزبانی مدرسه علمیه کوثر علی آباد کتول برگزار گردید.

طرح ملی بیان / بانوان یاور نماز

چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۱:۱۳

«خانم لیلا کابوسی» گفت: دوره آموزشی طرح ملی بیان (یاوران نماز) با همکاری ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

انقلاب اسلامی در جهان رخدادی بی بدیل شد و در واقع شیطنت های دشمن موجب انسجام مسلمانان شد.

یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۷:۲۳

در پیروزی انقلاب اسلامی آحاد ملت نقش مهمی را ایفا نمودند. «رضا سعدی» رئیس اداره پشتیبانی استان گلستان یکی از افرادی است که درایام انقلاب و ضمن فعالیت های خود، دستگیر شده و به زندان افتادند. در همین راستا و با توجه به فرارسیدن ایام الله دهه فجر گفتگویی با ایشان انجام شده است که متن آن در ادامه می آید:

برگزاری کارگاه آموزشی «آشنایی با ابزارهای تبلیغاتی» ویژه معاونین آموزش

شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۷:۴۸

«خانم قربانی نژاد» گفت: تبلیغات و شناساندن حوزه های علمیه نباید منحصر به زمان پذیرش حوزه های علمیه باشد بلکه در همه ایام و مناسبت ها این کار صورت بگیرد.

نشست معاونین آموزش مدارس علمیه خواهران استان

شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۶:۴۱

«خانم فاطمه جلالی» کارشناس آموزش حوزه علمیه خواهران استان گلستان گفت: در آستانه پذیرش حوزه های علمیه خواهران کشور نشستی با حضور معاونین آموزش مدارس علمیه خواهران این استان برگزار شد.

بیانیه مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان جهت حضور حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن

پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۸:۰۵

مدیر حوزه علمیه خواهران استان گلستان به مناسبت فرارسیدن یوم الله 22 بهمن بیانیه ای را جهت حضور حداکثری ملت شریف ایران صادر نمود.

پیام تبریک مدیریت حوزه علمیه خواهران استان گلستان به مناسبت انتصاب «حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور» به سمت مدیریت حوزه های علمیه خواهران کشور

پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۳:۲۶

مدیریت حوزه علمیه خواهران استان گلستان به مناسبت انتصاب «حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور» به سمت مدیریت حوزه های علمیه خواهران کشور پیامی صادر نمود که به شرح زیر است:

پیام تقدیر از زحمات حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی

سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۴:۲۸

به مناسبت تودیع و معارفه مدیر حوزه علمیه خواهران کشور مدیریت حوزه علمیه خواهران استان گلستان متن تقدیر و تشکری را منتشر نمود که بدین شرح است: