برگزاری نشست خبری با اصحاب رسانه

سه شنبه ۱۲ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۰:۴۰

«خانم صدیقه بهرامی» در جمع اصحاب رسانه بیان کرد: استان گلستان این افتخار را دارد که سالانه در پژوهش های میدانی و پیمایشی در کل کشور تحقیقات خوب و ارزنده ای را ارائه دهد و رتبه های برگزیده 1، 2، 3 و شایستگان تقدیر را به خود اختصاص دهد.

نشست فصلی معاونین پژوهشی مدارس علمیه استان گلستان

دوشنبه ۱۱ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۸:۴۷

«خانم صدیقه بهرامی» معاون پژوهش مدیریت حوزه علمیه خواهران استان گلستان از برگزاری نشست فصلی زمستان سال 96 در مدیریت این استان خبر داد.

بدون بصيرت و هوشياری و دشمن‌شناسی، نمی‌توان بر توطئه‌های دشمنان پيروز شد

جمعه ۸ دى ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۲:۳۷

«خانم سیده نفیسه حسینی واعظ» گفت: وظیفه ما در شرایط کنونی ادامه راه شهدا و استقامت در مقابل زیاده‌خواهی دشمنان است و با پیروی محض از مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، آسیبی به کشور نمی رسد.

رقابت طلاب مدارس علمیه خواهران استان گلستان در مسابقات قرائت قرآن کریم

جمعه ۸ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۶:۳۸

«خانم لیلا کابوسی» بیان کرد: 20 نفر از طلاب مدارس علمیه خواهران استان گلستان در مسابقات قرائت قرآن کریم در رشته تحقیق و ترتیل شرکت کردند.

مرحله تکمیلی مصاحبه شناسایی استعدادهای برتر حوزه های علمیه خواهران برگزار شد

دوشنبه ۴ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۴:۴۶

«خانم صدیقه بهرامی» گفت:مرحله تکمیلی مصاحبه شناسایی و سازماندهی استعدادهای برتر عرصه آموزش (تکمیلی ناب2 و 3) استان گلستان برگزار شد.

پوشش اسلامی فرصتی برای حضور زن در جامعه است

شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۴:۱۰

«حجت الاسلام عبدالکریم بهجت پور» مفسر معاصر قرآن کریم گفت: برای اینکه حضور زن در جامعه تبدیل به تهدید نشود قرآن پوشش را توصیه کرده است.

فشارهای اقتصادی و بداخلاقی‌های سیاسی عاملی برای پیامدهای بد رفتاری، اخلاقی و فرهنگی جامعه می شود.

شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۱:۱۶

«حجت‌الاسلام‌ علی اکبر حصاری» معاون پژوهش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران گفت: دکترین فرهنگی ما برای تحول در فرهنگ جامعه و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن تربین نشده اند.

پیام حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور به همایش ملی "حجاب پژوهی با تاکید بر قرآن و سنت"

پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۲:۳۴

«حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی» مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور به مناسبت اختتامیه همایش ملی "حجاب پژوهی با تاکید بر قرآن و سنت" پیامی صادر نمودند که متن آن به شرح زیر می باشد:

برگزاری اختتامیه همایش ملی حجاب پژوهی با تاکید بر قرآن و سنت/ تاکید بر حفظ حجاب وظایف اصلی حوزه های علمیه

دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۳:۰۴

مدیر حوزه علمیه خواهران گلستان رسالت حوزه های علمیه را حفظ دین مردم و جامعه دانست و افزود: یکی از ضرورت های دین مبین اسلام که در قرآن تاکید شده مسئله عفاف و حجاب است.

۱۰۲ مقاله به دبیرخانه همایش ملی "حجاب پژوهی با تاکید بر قرآن و سنت" ارسال شد

دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۰:۳۷

دبیر همایش ملی حجاب پژوهی با تاکید بر قرآن و سنت گفت: یکصد و دو مقاله از مراکز فرهنگی، حوزه های علمیه و دانشگاه های سراسر کشور به دبیرخانه این همایش ارسال شده که ۵۰ درصد آن مربوط به استان گلستان است.