جایگاه استاد و نقش آن در تربیت اخلاقی طلاب تبیین شد

دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۵:۳۶

امام جمعه شهر انبارالوم در نشست «تبیین جایگاه استاد و نقش آن در تربیت اخلاقی طلاب» که با حضور طلاب مدرسه علمیه صدیقه طاهره(سلام‌الله‌علیها) شهر انبارالوم برگزار شد، گفت: وقتی استاد ارزش و قیمت کار خود را دانست چوب حراج بر استادی خود نمی زند و او را با هیچ چیز عالم معاوضه نمی کند.

کاهش جمعیت تحول الگوهاي سبک زندگی را به دنبال دارد

دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۲:۴۵

کارشناس بهداشت مرکز بهداشت شهر انبارالوم خاطرنشان کرد: هرچه جامعه به سمت تغییر الگوهاي سبک زندگی می‌رود، جمعیت خود را کاهش می‌دهد و با کاهش جمعیت، الگوهاي سبک زندگی مجال تحول می‌یابد و این یک تأثیر متقابل است.

شیخ کلینی احیا‌گر مذهب شیعه است

پنجشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۳:۳۴

مبلغ مدرسه علمیه عالی الزهرا‌(س) گرگان گفت: شیخ کلینی، احیا‌گر مذهب شیعه است. دغدغه مندی آن عالم بزرگ در ارائه مسائلی که اساس مذهب شیعه را تشکیل داده و تشیع بر محور آن می گردد خلاصه می شد.

شهادت استاد مطهری(ره) امضای الهی بر تفکرات و آثارش بود

دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۰:۱۸

نماینده ولی فقیه در استان گلستان، آرمان همه انبیاء و اولیای الهی را شهادت در راه خدا برشمرد و اظهار کرد: شهادت استاد مطهری، امضای الهی بر تفکرات و آثارش بود

روز قدس نشانگر مخالفت همگانی جهان اسلام با موجودیت نامشروع رژیم غاصب اسرائیل است

چهارشنبه ۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۱:۰۸

مدیر مدرسه علمیه حضرت صدیقه فاطمه(س) گفت: روز قدس به منزله اهرم فشار علیه رژیم صهیونیستی و نشانگر مخالفت همگانی جهان اسلام با موجودیت نامشروع رژیم غاصب اسرائیل است.

تاسی به اسوه‌های حسنه در رشد و تعالی انسان نقش دارد

چهارشنبه ۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۲:۰۷

عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان گفت: والدین با اصول و روش‌های تربیت عاطفی آشنا شده و با الهام گرفتن از اندیشه‌های حضرت علی(علیه‌السلام) در امر تربیت فرزندان اهتمام ورزند.

گاهی برای احیای یک امر به معروف باید جان را تسلیم کرد

یکشنبه ۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۷:۵۵

خانم کلاگری مبلغ فعال مدرسه علمیه الزهراء(سلام‌الله‌علیها) گرگان گفت: باید برای احیای یک امر به معروف یا محو یک منکر جان را تسلیم کرد.

عبادت پیوندی محکم میان انسان با خالق است

چهارشنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۴:۳۷

خانم یونسی کارشناس فرهنگی مدرسه عالی الزهراء(س) گرگان گفت: عبادت پیوندی محکم میان انسان با خالق بوده که خیر و فضیلت دنیا و آخرت را بدنبال دارد.

نخبگان و مبلغان حوزه‌های علمیه حقایق را در جامعه تبیین کنند

پنجشنبه ۱۸ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۸:۰۵

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان رامیان گفت: دشمنان تلاش می‌کنند دستاوردهای نظام و اصل اسلام را زیر سؤال برده و باطل را به جای حقیقت قرار دهند؛ لذا، خواص، نخبگان و مبلغان حوزه‌های علمیه حقایق را در جامعه تبیین کرده و پشتیبان نظام و ولایت فقیه باشند، زیرا بیان حقایق نقشه تحریف دشمنان را خنثی می‌سازد.

مبلغان با فراگیری آموزه های دینی در راه تبلیغ دین گام بردارند

یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۷:۴۰

مؤسس مدرسه علمیه سعدیه خواهران رامیان گفت: طلاب و مبلغان با فراگیری آموزه های دینی و تاسی از سیره پیامبر(صلی الله علیه و آله و سلم) در راه تبلیغ دین گام برداشته و معارف الهی و ارزش های والای اسلامی را در جامعه جاری و ساری کنند.