بانوان طلبه گرگانی پای کار تولید ۶ هزار و ۵۰۰ ماسک

چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۴:۵۵

مدیر مجموعه حوزوی الزهرا(س) گرگان از تولید ۶ هزار و ۵۰۰ ماسک بهداشتی توسط طلاب و تهیه توزیع بسته های معیشتی بین نیازمندان خبر داد.

کرونا تمام قدرت ها و ابرقدرت ها را به تسلیم درآورده است

چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۲:۰۴

مسئول پاسخگویی به سوالات شرعی دفتر مقام معظم رهبری در بخش خواهران گفت: امروز یک ویروس که با چشم غیرمسلح قابل رؤیت نیست، تمام قدرت ها و ابرقدرت ها را به تسلیم درآورده و انسان را متوجه ضعف و ناتوانی خود کرده است.

پیامبر اکرم (ص) و آل پیغمبر(ع) مفتاح ارتباط با خدا هستند

سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۸:۱۱

خانم سیده طاهره موسوی استاد حوزه گفت: پیامبر اکرم (ص) و آل پیغمبر(ع)، مفتاح ارتباط با خدا هستند، تا این در را باز نکنید و وارد نشوید، ارتباط حاصل شده و دعا صعود پیدا نمی کند.

جهادگران سلامت فاضل آباد روزانه 200 دست لباس کادر درمانی می دوزند

پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۵:۰۲

مدیر مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء(عج) فاضل آباد خاطرنشان کرد: قرارگاه خدمت رسانی به بیماران کرونایی و کادر درمانی بیمارستان شهر فاضل آباد روزانه 200 دست لباس کادر درمانی و همچنین لباس بیمار را به بیمارستان تحویل دهیم.

کمک به همنوعان مهم ترین وظیفه نهادهای دولتی و مردمی است

چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۹:۴۳

معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها گنبد کاووس گفت: کمک و دستگیری از هم نوعان مهم ترین وظیفه نهادهای دولتی و مردمی است و خوشبختانه این مسئله تا حد زیادی فرهنگ سازی شده است.

بانوان طلبه گرگانی جهاد خدمت به سلامت مردم را معنای دیگری بخشیدند

چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۷:۲۶

معاون فرهنگی مدرسه علمیه حضرت صدیقه فاطمه سلام ا... علیها گرگان گفت: التزام به اصول بهداشت فردی و اچتماعی در راستای مصالح عمومی جامعه تکلیف و وظیفه شرعی بوده و لازم الاجراست.

طلاب خواهر رامیانی در میدان تولید و توزیع ماسک

چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۱:۴۵

مدیر مدرسه علمیه خواهران سعدیه رامیان گفت: طلاب از تمام توان برای شکست این ویروس منحوس بهره گرفته و با تولید ماسک و توزیع آن بین همشهریان، گامی دیگر در عرصه خدمت رسانی و ایجاد آرامش در شهر برداشتند.

بیش از 1000 ماسک توسط طلاب و مسئولین مدرسه دوخته شد

چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۴:۱۱

مدیر مدرسه علمیه کوثر(س) علی آباد با اشاره به فعالیت های طلاب در مبارزه با کرونا عنوان کرد: این مدرسه به دلیل داشتن طلاب خوابگاهی مقطع سیکل از کل استان گلستان، اقدام به دوخت بیش از 1000 عدد ماسک و لباس پزشکان و پرستاران کرده است.

شکست کرونا با رعایت بهداشت فردی امکان پذیر است

دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۰:۰۴

خانم سیده طاهره موسوی مبلغ بعثه مقام معظم رهبری گفت: کرونا زمانی شکست می خورد که در کنار رعایت مسائل بهداشتی و پزشکی، حال دلِ انسان عوض شود، با این کار قوت قلبی برای او حاصل شده و جسم نیز قوی می شود و نمی گذارد این بیماری به انسان منتقل شود.

برای حفظ جان خویش و عزیزانتان جز برای امور ضروری از منزل خارج نشوید

دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۳:۵۶

نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان گفت: بار دیگر متواضعانه از شما مردم عزیز بویژه مردم شریف استان گلستان درخواست می نمایم برای حفظ جان خویش و عزیزانتان و بمنظور قطع زنجیره انتقال بیماری از حضور در اماکن عمومی و خیابان ها پرهیز نموده و جز برای امور ضروری از منزل خارج نشوید.