وحدت و اتحاد خود را با شرکت در انتخابات نشان دهید

پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۶:۳۹

امام جمعه انبارالوم با اشاره به شرایط حساس فعلی کشور، انتخابات مجلس شورای اسلامی را آزمون مهمی برای ملت ایران دانست و گفت: تمام اقشار مختلف مردم باید با شکوه هر چه بیشتر در انتخابات شرکت کرده و بار دیگر وحدت و اتحاد خود را به جهانیان نشان دهند.

حضور گسترده در انتخابات صدبرابرِ موشک ها اثرگذار است

پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۳:۱۵

نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات می تواند صدبرابرِ موشک ها، علیه دشمنان منشأ اثر باشد.

با حضور حداکثری در انتخابات، نماد "آزادی" در ایران اسلامی را به نمایش گذارید

پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۸:۴۱

مدیر مدرسه علمیه کوثر(س) علی آباد کتول گفت: با وجود تلاش های دشمن در جهت معرفی کردن آینده ای ناامید درکشور و عدم مردم سالاری در نظام جمهوری اسلامی ایران، مردم باید با حضور حداکثری در انتخابات، نماد آزادی که سال ها در ایران اسلامی وجود دارد را به نمایش بگذارند.

سرنوشت کشور و ملت اسلامی در گرو انتخاب افراد اصلح است

چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۷:۳۸

مشاور مدرسه علمیه الزهرا(س) گرگان گفت: مردم با حضور در انتخابات و انتخاب فرد اصلح، سرنوشت کشور و ملت اسلامی را رقم می زنند.

با بصیرت و تحقیق در انتخابات شرکت نمایید

چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۵:۱۰

حجت الاسلام والمسلمین حسینی استاد دانشگاه گفت: یک نماینده مجلس 37 اختیار دارد پس با بصیرت و تحقیق در انتخابات شرکت نمایید زیرا این انتخاب می تواند ما را به اوج برساند.

سیره زندگی حضرت فاطمه(س) برای حفظ کانون خانواده الگو قرار گیرد

چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۶:۴۰

خانم سوسرایی استاد حوزه رامیان، سست کردن بنیان خانواده را از اهداف دشنان برشمرد و گفت: برای مقابله با حربه های دشمنان و حفظ کانون خانواده لازم است سیره زندگی حضرت فاطمه(سلام الله علیها) برای زنان جامعه اسلامی الگو قرار گیرد.

فرهنگ "ما می توانیم" نشانگر بالاترین رشد اجتماعی جامعه است

چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۳:۲۰

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان گلستان، رشد اجتماعی "ما می توانیم" را بالاترین رشد عنوان کرد و گفت: امروز باید فرهنگ "ما می توانیم" را آموخته و به دیگران نیز انتقال داده و با شناخت اهداف انقلاب، در جهت حفظ و دفاع از آن در حرکت باشیم.

حضرت زهرا(س) نمونه کاملی در عبودت و عبادات خالصانه هستند

دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۲:۳۹

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ارشاد استاد حوزه گفت: اخلاص و سبک و سیره حضرت زهرا(س) الگوی خوبی برای برطرف کردن شک و شبهات است زیرا ایشان نمونه کاملی در عبودت و عبادات خالصانه هستند.

حوزه های علمیه الگوی اسلامی را برای تربیت نسل‌های آینده معرفی کنند

جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۱:۳۶

مدیر مجموعه حوزوی الزهرا(س) گرگان گفت: حوزه های علمیه با الگوگیری از حضرت زهرا(سلام الله علیها) باید بتواند الگوی اسلامی صحیح را برای تربیت نسل‌های آینده به همگان معرفی نماید.

ولایت فقیه مرکز مراقبت از انقلاب اسلامی است

دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۹:۲۳

زهرا عسگری استاد حوزه گفت: ولایت فقیه به منزله شاخصه و برج مراقبت انقلاب اسلامی ایران است.