تحصیل ۱۸۰ طلبه در مدرسه علمیه خواهران صدیقه فاطمه (س) گرگان

چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۰:۴۲

عضو هیئت امنای مدرسه علمیه خواهران صدیقه فاطمه(س) گرگان گفت: در حال حاضر ۱۸۰ طلبه در مدرسه علمیه خواهران صدیقه فاطمه (سلام الله علیها) گرگان در حال تحصیل هستند.

ثبات اقتصادی در سایه مدیریت جهادی میسر است

یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۹:۲۷

خانم آزاده دنکوب استاد مدرسه علمیه صدیقه فاطمه(س) گرگان گفت: ثبات اقتصادی در سایه مدیریت جهادی میسر است تا با مدیریت جهادی چرخ تولید با سرعت بیشتری حرکت کند.

استغفار جبران غفلت‌های گذشته است

یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۶:۱۱

نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: استغفار، جبران غفلت های گذشته است، بزرگ ترین گناه این است که انسان رابطه خود با خدا را تنظیم نکرده و توجهی به آن نداشته باشد.

دستیابی به امر تعلیم و تربیت نیازمند تحقیق و پژوهش است

چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۵:۳۵

معاون پژوهش مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) کلاله گفت: تحقیق و پژوهش از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و برای رسیدن به امر تعلیم و تربیت، نیازمند تحول و جنبش علمی در امر پژوهش هستیم.

حکم فقهی تصویرگری و مجسمه سازی در فقه امامیه

شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۰:۰۱

برگزیده جشنواره بانوی کرامت از گلستان در تحقیق پایانی خود به بررسی حکم فقهی شاخه ای از هنر به نام تصویر و تجسم در فقه امامیه پرداخته است.

طلاب خواهر گلستانی به مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س) تجلیل شدند

شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۰:۴۰

نماینده ولی فقیه در استان گلستان به مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س) از طلاب خواهر گلستانی تجلیل کردند.

جوان مومن انقلابی نسبت به مسائل کشور بی تفاوت نیست

چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۱:۲۷

خانم هاشمی مبلغ مدرسه علمیه حضرت صدیقه فاطمه(سلام الله علیها) گرگان، با بیان این که جوان مومن انقلابی نسبت به مسائل و عرصه‌های مختلف کشور بی‌تفاوت نخواهد بود و احساس مسئولیت می کند، تصریح کرد: از اساسی‌ترین وظایف جوانان مومن انقلابی این است که روحیه دفاع، احساس مسئولیت و تکلیف در مقابل این کشور و آرمان‌های آن را در خود زنده نگه دارد.

حضور فعال بانوان در جریان انقلاب توطئه‌های دشمنان را خنثی کرد

چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۷:۰۸

خانم معصومه رجبلو استاد مدرسه علمیه سعدیه خواهران رامیان گفت: بانوان با اتکاء و توکل به خداوند متعال و با حضور در صحنه های انقلاب اسلامی نقشه های دشمنان را خنثی کردند.

مقاومت و بصیرت تنها راه دفاع از انقلاب است

چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۲:۵۲

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان کلاله با تاکید بر مقاومت در مقابل دشمنان گفت: تنها راه دفاع از اسلام و انقلاب، ایستادگی، مقاومت و بصیرت است.

ابعاد "کارآمدی فقه حکومتی در تحقق بیانیه گام دوم" بررسی شد

چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۸:۲۳

معاونت پژوهش مدرسه علمیه صدیقه طاهره(س) انبارالوم میزگرد پژوهشی "کارآمدی فقه حکومتی در تحقق بیانیه گام دوم" را برگزار کرد.